Kolejny mistrz Strikeforce wkrótce w UFC

Data dodania: 2011-10-05 / Autor: mmisko

Kolejny mistrz Strikeforce wkrótce w UFC

Strikeforce, pomimo wszystkich zapewnień jakie składał Dana White od momentu zakupu tej organizacji przez Zuffa, nie przetrwa długo na amerykańskim i światowym rynku MMA. Stopniowe przechodzenie utalentowanych zawodników z organizacji kierowanej przez (jeszcze) Scotta Cokera do UFC jednoznacznie oznacza, że Strikeforce podzieli los Pride, IFL czy w ostatnim okresie WEC. Kolejnym fighterem, który lada moment znajdzie zatrudnienie i dom w UFC jest obecny mistrz wagi lekkiej Strikeforce, Gilbert Melendez.

-Tak, chcemy sprowadzic Gilberta Melendeza do UFC i chcemy to zrobić szybko. - powiedział White.

El Nino, który może pochwalić się obecnie bardzo dobrym rekordem 19-2 jest zachwycony pomysłem przejścia do UFC, szczególnie, że mógłby liczyć na natychmiastową walkę unifikacyjną pasów mistrzowskich wagi lekkiej.

- Czekam tylko na telefon od Dana White'a i pakuję się i w mgnieniu oka jestem w UFC. Pieniądze generalnie nie mają tu znaczenia, bo teraz zarabiam całkiem przyzwoicie. Za te same pieniądze mógłbym spokojnie walczyć w UFC. - powiedział Melendez.

Melendez ma bronić swojego tytułu w grudniu, ale wobec słów Dana White'a do pojedynku z Jorge Masvidalem niekoniecznie musi dojść.  Dołączył on by tym samym do głośnych nazwisk, które już zakończyły przygodę z kalifornijską organizacją związując się z UFC. Są nimi Nick Diaz, Alistair Overeemczy Mayhem Miller.


Podobne wiadomości:

- Machida vs. Jones na UFC 140
- UFC Live on Versus 6 - ważenie
- Dave Herman wykluczony z UFC 136
- UFC 135: ważenie
- Shogun vs. Hendo main eventem gali UFC 139


Dodaj komentarz

Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.
Komentarze

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy.


Zawodnicy MMA

BJ Penn

Ankieta

Czego brakuje na naszej stronie internetowej ?

Strona główna Archiwum Patronat medialny Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone - MMA Station | Realizacja: imaginacion.pl