KSW 15 LIVE (na żywo)

Data dodania: 2011-03-19 / Autor: Marcin Drechna

KSW 15 LIVE (na żywo)Dla wszystkich fanów sportów walki, ipla uruchomiła bezpłatny kanał KSW dedykowany walkom
w formule MMA. Na widzów czeka kompletna baza wszystkich Gal KSW, a także m.in. materiały
z gal KSW Eliminacje, KSW Extra i KSW Fight Club.  

Największa telewizja internetowa ipla we współpracy z Konfrontacją Sztuk Walki przygotowały dla miłośników sportów walki specjalnie dedykowany kanał – KSWipla. To jedyna kompletna baza materiałów z wszystkich Gal KSW. Na wielbicieli sportowych emocji , prócz pełnej bazy walk, czekają przygotowane przez redakcję ipla materiały o zawodnikach, relacje z obozów i treningów KSW jak również transmisje z konferencji, wywiady i skróty z walk. Wszystkie materiały dostępne
w dedykowanym kanale KSW są bezpłatne.

Jednocześnie zapraszamy w najbliższą sobotę 19 marca na transmisję z piętnastej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Mamed Khalidov zmierzy się z Jamesem Irwinem. Rywal Khalidova to trzydziestotrzyletni Amerykanin, który na co dzień trenuje w Reign Team. Jest autorem jednego z najszybszych nokautów w historii. W formule MMA stoczył dwadzieścia trzy pojedynki, wygrał piętnaście z nich.

Jana Błachowicza również czeka prawdziwy test. Jego oponentem będzie Rameau Thierry Sokoudjou, który walczył na galach UFC, Strikeforce, Dream, czy nieistniejącego już Pride FC. Kibiców rozgrzeje również walka Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Jego rywalem będzie Toni Valtonen.
Dostęp do sygnału będzie płatny, rozliczany w systemie PPV (pay-per-view). Możliwe sposoby aktywacji dostępu to płatność za pomocą SMS-a (10,98 PLN), płatność kartą bądź przelewem (7 PLN). Szczegóły dotyczące walk znajdują się na stronie http://ksw.ipla.tv.  Transmisja będzie dostępna dla użytkowników ipla w wersji na Windows.


Dodaj komentarz

Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.
Komentarze

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy.

Wydarzenia
Zawodnicy MMA

Anderson Silva

Ankieta

Czego brakuje na naszej stronie internetowej ?

Strona główna Archiwum Patronat medialny Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone - MMA Station | Realizacja: imaginacion.pl